АРЦ та КНДІСЕ уклали договір про співпрацю

Модератор: Bulgakov

Аватара пользователя
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 28 авг 2013, 14:45
СообщениеДобавлено: 10 фев 2014, 17:30
АРЦ ТА КНДІСЕ УКЛАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

АРЦ та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України уклали договір про співпрацю з метою спільної участі у проведенні експертних досліджень, зокрема, у земельно-технічній сфері.

Наявні в АРЦ результати виконання топографо-геодезичних робіт, сформовані бази даних, високо-технологічне обладнання та висококваліфікований персонал дозволять підвищити рівень та терміни виконання судових експертиз.

Для довідки:
Відповідно до Науково-методичних рекомендації з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень (Наказ Міністерства юстиції N 965/5 ( z0493-09 ) від 01.06.2009 із змінами та доповненнями від 26.12.2012):
основними завданнями земельно-технічної експертизи є:
  - визначення відповідності розробленої технічної документації на земельні ділянки та її затвердження вимогам земельного законодавства та іншим нормативним документам з питань землеустрою та землекористування;
  - визначення відповідності зміни цільового призначення земельних ділянок та її затвердження вимогам земельного законодавства та іншим нормативним документам з питань землеустрою та землекористування;
  - визначення фактичного землекористування земельними ділянками;
  - визначення відповідності фактичного землекористування, а також порушень меж та накладання земельних ділянок відповідно до правовстановлювальних документів на ці земельні ділянки та вимог нормативно-правових актів;
  - визначення відповідності фактичного розташування будівель, споруд та інших об’єктів відносно меж земельних ділянок правовстановлювальним документам та технічній документації із землеустрою та землекористування;
  - визначення можливості розподілу (порядку користування) земельними ділянками, розробка варіантів їх розподілу (порядку користування);
  - визначення можливих варіантів підходу та проїзду до земельних ділянок, встановлення земельного сервітуту;
  - оцінка земельних ділянок;
  - визначення відповідності виконаної оцінки земельних ділянок вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.

Орієнтовний перелік питань, що вирішуються:
  - Чи відповідають розроблена технічна документація на земельну ділянку та її затвердження вимогам земельного законодавства та іншим нормативним документам з питань землеустрою та землекористування? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?
  - Чи змінено та затверджено цільове призначення земельної ділянки відповідно до вимог земельного законодавства та інших нормативних документів з питань землеустрою та землекористування? Якщо ні, то в чому полягають невідповідності?
  - Який фактичний порядок користування земельною ділянкою? Яка площа перебуває у користуванні співвласника (співвласників) земельної ділянки?
  - Чи відповідає фактичний порядок користування земельною ділянкою правовстановлювальним документам на дану земельну ділянку та вимогам нормативно-правових актів з питань землеустрою та землекористування?
  - Чи має місце порушення землекористування, зокрема порушення меж та накладання земельних ділянок відповідно до правовстановлювальних документів на ці земельні ділянки та вимог нормативно-правових актів?
  - Чи відповідає фактичне розташування будівель, споруд та інших об’єктів відносно меж земельних ділянок правовстановлювальним документам та технічній документації із землеустрою та землекористування на ці земельні ділянки? Якщо ні, то в чому полягають невідповідності?
  - Чи є технічна можливість відповідно до вимог нормативно-правових актів розділити земельну ділянку (встановити порядок її користування) відповідно до часток співвласників (зазначити частки)?
  - Які варіанти розподілу земельної ділянки (порядку її користування) можливі відповідно до часток співвласників (зазначити частки) та вимог нормативно-правових актів?
  - Які варіанти технічно можливі для влаштування проїзду (проходу) на земельну ділянку?
  - Чи є технічна можливість встановлення земельного сервітуту на ділянці? Надати варіанти встановлення земельного сервітуту.

Опубликовано 10.02.2014 11:37
http://www.avia.org.ua/novosti-kompanii/375-arts-ta-kndise-uklali-dogovir-pro-spivpratsyu

Вернуться в Новости

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron